O Nas

Creme de la Creme

O Nas

Creme de la Creme to wyjątkowa hurtownia z profesjonalnym i najlepszej jakości zaopatrzeniem, w atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się sprzedażą hurtową artykułów fryzjersko-kosmetycznych. U nas znajdziesz imponująco skuteczne kosmetyki, dezynfekcję, narzędzia i wszystko co potrzebne do prowadzenia kosmetycznej działalności. Prowadzisz gabinet kosmetyczny lub salon fryzjerski? Zgłoś się do nas, a otoczymy Cię profesjonalną opieką!

Asortyment

W asortymencie posiadamy szeroki zakres produktów jednorazowych (Ręczniki w rolce, ręczniki cięte) oraz produkty typu pelerynki foliowe w wielu wersjach. Posiadamy zarówno dużą gamę pilników w wielu kształtach oraz gradacjach!

Nasi zadowoleni klienci

Mamy ponad 1000+ zadowolonych klientów w całej Polsce!

Współpracujemy od lat, niezawodni, zawsze pomogą, dowiozą, zorganizują 🙂 szeroki wybór produktów ale co dla mnie najważniejsze - nie wciskają tanich bubli tylko naprawdę fajne marki w rozsądnych cenach. Obecnie w 80% zaopatrują mój salon manicure. Polecam, zwłaszcza, właściciele są bardzo sympatyczni i współpraca jest zwyczajnie przyjemna 🙂
Malwina Świniarska
Kosmetyczka
Polecam bardzo serdecznie. Miła obsługa, dostawa na czas. Produkty dobrej jakości. Niezawodni!
Svetlana Gutovska
Kosmetyczka

Sprawdź nasze social media

Znajdziesz nas na Instagramie, Facebooku i Allegro, gdzie staramy się zamieszczać różne promocje!

O NAS

Działamy na rynku branży beauty już od 2019 roku. Napisz do nas i przekonaj się o naszym profesjonalnym podejściu już dziś!

pnpgroup.poland@gmail.com
+48 517 687 303